fuga mobilya
fuga mobilya
fuga mobilya
fuga mobilya
fuga mobilya
fuga mobilya
fuga mobilya
fuga mobilya
fuga mobilya
fuga mobilya
fuga mobilya
fuga mobilya
fuga mobilya

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/koordyna/public_html/niezbednik/includes/defines.php:3) in /home/koordyna/public_html/niezbednik/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/koordyna/public_html/niezbednik/includes/defines.php:3) in /home/koordyna/public_html/niezbednik/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/koordyna/public_html/niezbednik/includes/defines.php:3) in /home/koordyna/public_html/niezbednik/libraries/joomla/session/session.php on line 426
Wiejski stół

Fontanny Czekoladowe

Mamy zaszczyt zaproponować możliwość wypożyczenia fontann czekoladowych.


Wypożyczalnia ślubna

Czerwony dywan, maszyny do baniek ... o czym jeszcze marzysz


Sklep Ślubny
Tradycyjną już atrakcją podczas wesela, spotkania rodzinnego, komunii czy hucznych imprez firmowych są stoły wiejskie. Cieszą się zainteresowaniem wszystkich smakoszy swojskiego, tradycyjnego jadła. Uginające się pod ciężarem wyłożonych rarytasów. Prawdziwe stoły wiejskie z mięsem i wędlinami, którym nikt się nie oprze!

Obowiązkowo na każdym stole wiejskim powinna znaleźć się dorodna szynka z nogą. Zawsze zwraca uwagę swoim wyglądem i kusi aromatem. Jest to charakterystyczny element i prawdziwy "magnes" stołu wiejskiego.

Dobrze przygotowana ekspozycja powinna być bardzo rozbudowana, ułożona z różnych rodzajów i gatunków mięs oraz wędlin. Stół wiejski powinien dawać możliwość kosztowania i delektowania się wieloma smakami. Warto pamiętać, że aby stół wiejski był dobrze zaaranżowany i wyglądał prawdziwie musi być suto zastawiony, prawdziwie po staropolsku gdzie stoły uginały się pod ciężarem serwowanego jadła!

Zapraszamy do tworzenia Państwa wersji stołów wiejskich z wędlin i mięs tradycyjnych oferowanych na specjalne zamówienie u naszych partnerów.

Proponujemy Państwu możliwość wypożyczenia prawdziwie klimatycznego stołu wraz z dębową beczką na bimber, antałkami na wina, lampionami podkreślającymi wieczorny nastrój, dekoracją brzozową, kamionkami na ogórki, smalec, dekoracjami z czosnku.

Stół wraz z dekoracjami (lampiony podkreślające wieczorem nastrój wiejskiego stołu, warzywa i owoce w koszu z wikliny wraz z sztuczną trawą, ośniedziałe bańki na mleko, wiadra z brzozą, warkocze czosnku i cebuli, wiklinowa studnia lub wiatrak, wiejska serweta, deski na szynkę i chleb, ceramiczne naczynia na ogórki i smalec z drewnianymi szczypcami i nożami).


Koszt wypożyczenia stołu 250 zł.


Istnieje możliwość dostarczenia również wędlin, mięs, pieczywa, warzyw, smalcu i innych produktów wg. Państwa życzenia od jednego z naszych partnerów.

Thumbnail
argaiv1910